Příměšťák na horách

Program

Příměšťák na horách je jednodenní lyžařský/snb kurz, pro děti od 6-15 let, který pořádáme od roku 2020. Náš kurz je zaměřen na zdokonalování dovedností pomocí průpravných cvičení a zábavných her. Děti tak mají možnost užít si celý den na horách plný ježdění a zážitků s kamarády. Pro zájemce o intezivnější výcvik nabízíme balíčky kurzů se slevou 5%!

Výcvik

Hry

Volné jízdy

Místa Konání

Místo konání kurzu: Skiareál Špičák

Předávání a vyzvedávání dětí: ZŠ Horní Bříza / Alej Svobody, Plzeň (zastávka u Družby) / autobusová zastávka Borská pole, Plzeň

Čas konání: odjezd 6h / přijezd 18h (časy budou upřesněny v informačním emailu)

Kapacita turnusů: 40 dětí

Určeno pro: lyžaře –  začátečníky i pokročilé / snowboardisty – pokročilé

Cena

Cena lyžařského kurzu obsahuje:

Přihláška

Místo konání kurzu: Skiareál Špičák

Předávání a vyzvedávání dětí: Mýto náměstí / benzina MOL Rokycany (nájezd D5)

Čas konání: odjezd 6h / přijezd 18h (časy budou upřesněny v informačním emailu)

Kapacita turnusů: 40 dětí

Určeno pro: lyžaře –  začátečníky i pokročilé / snowboardisty – pokročilé

Cena

Cena lyžařského kurzu obsahuje:

Přihláška

Často kladené otázky

Na Příměšťák na horách se můžete jednoduše přihlásit pomocí vyplněním a odesláním formuláře na této stránce. Nejpozději do dvou dnů poté můžete očekávat potvrzení o přihlášení.

Na kurz se mohou hlásit děti od 6 let. Lyžaři mouhou být, jak úplní začátečníci, tak pokročilý. Snowboadisté pouze pokročilý.

Při ranním srazu se odevzdává kopie kartičky zdravotní pojišťovny, prohlášení o seřízení lyží (stačí podepsané prohlášení od rodičů, není třeba ze servisu), o bezinfekčnosti a formulář k vyzvedávání dětí. Všechny dokumenty nutné k vyplnění a potvrzení Vám zašleme společně s Informačním emailem.

Informaci o srazu a příjezdu z kurzu obdržíte vždy v informačním emailu před uskutečněním akce.

Dítě s sebou musí mít seřízené lyže (případně snowboard), hůlky, lyžařskou obuv, helmu, lyžařské brýle a doporučujeme i chránič páteře. Dále potřebuje vhodné oblečení v závislosti na povětrnostních podmínkách, pití a dokumenty k odevzdání. Obědový balíček a svačinu děti dostanou při nástupu na kurz.

Při nedostatku sněhu a tím pádem zavřených sjezdovkách, oznámíme zrušení kurzu nejpozději 5dní před začátkem a bude Vám navrácena celá částka.

Tuto možnost nenabízíme. Děti musí mít veškeré vybavení vlastní, nebo zapůjčené již před začátkem akce. Je možnost si vybavení zapůjčit přímo ve Skiareálu Špičák, ale je třeba to oznámit před začátkem konání kurzu.

Skupiny se rozdělují podle dovedsti, kterou uvedet na přihlášce. Nemůžeme proto zaručit umístění ve stejné skupině.

Tábor je nutné uhradit do 7 dnů od potvrzení přijetí přihlášky na náš účet č.: 123-9587640277/0100. Jako potvrzení Vám slouží záznam v elektronickém bankovnictví.