Příměšťáček v pohybu

Program

Příměšťáček v pohybu je příměstský tábor pro děti od 4-6 let, který je zaměřen na děti předškolního věku, jako jejich 1.příměstský tábor. Náš příměšťáček je zaměřen na sportovní aktivity všeho druhu, zážitky a zábavu. Vytváříme pro děti pestrý program pod dohledem zkušených pedagogických pracovníků, tak aby se pro pohyb nadchnul každý!

Speciální atrakce

ŠLAPACÍ ČTYŘKOLKY

SPEEDBALL

SLACKLINE

nerf

STOLNÍ FOTBÁLEK

OBŘÍ PRAK

výlety

koupaliště

Místo Konání

Zázemí tábora: ZŠ Tlučná

Předávání a vyzvedávání dětí: vchod do haly ZŠ Tlučná (7:00 – 8:00 a 15:00 – 16:00)

Kapacita: 25 dětí

Výlety: návštěva zábavního centra HOPSINA, výlet do Farmaparku u Toma, koupaliště Tlučná

Cena

Cena 5ti denního tábora obsahuje:

Přihláška

Často kladené otázky

Přihlásit se můžete přímo zde na webových stránkách. Na uvedený email Vám následně přijde potvrzení o přijetí přihlášky

V případě že již nejsou volná místa, Vám přijde oznámení v potvrzovacím emailu s tím, že jste umístěni pod čarou. V případě odhlášení jiných účastníků Vás informujeme o možnosti potvrzení přihlášení.

Při nástupu na tábor je zapotřebí odevzdat podepsané potvrzení o bezinfekčnosti, prohlášení o vyzvedávání dítěte a kopii kartičky pojištěnce. Potřebné dokumenty naleznete v podsekci Dokumenty, nebo jsou připraveny předtištěné přímo na místě předávání dětí.

Předávání dětí a vyzvedávání dětí probíhá vždy na určeném místě ráno mezi 7:00 – 8:00 a odpoledne mezi 15:00 – 16:00. Je možno domluvit se i individuálně po předchozí domluvě.

Ano umístění do družstva s kamarádem nebo sourozencem je možné. Stačí požadavek napsat do přihlášky v odstavci: Jiná sdělení.

S sebou je potřeba mít: sportovní oblečení a boty (do tělocvičny i na ven), vhodné oblečení na ven dle počasí,  flašku na pití, batoh, opalovací krém, v den výlety na koupaliště plavky a ručník.

Veškeré sportovní vybavení je k zapůjčení zdarma, každé dítě si přinese pouze vlastní sportovní oblečení.

Tábor je nutné uhradit do 30 dnů od potvrzení přijetí přihlášky na náš účet č.: 123-9587640277/0100.  Do poznámky pro příjemce je nutné uvést jméno dítěte + místo konání tábora.