Příměšťák v Kopačkách

Program

Příměšťák v kopačkách je příměstský fotbalový kemp pro děti od 6-15 let a je určen pro všechny registrované i neregistrované fotbalisty. Příměšťák v kopačkách probíhá ve sportovním areálu SK Horní Bříza pod dohledem licencovaných trenérů. Všechny tréninky probíhají hravou formou s míčem tak, aby si je děti co nejvíce užily. Součástí kempu je i celotáborová Liga Mistrů a kromě tréninků na děti čekají výlety na koupaliště, fotbalgolf a speciální fotbalové atrakce.

Tréninky

Výlety

Speciální atrakce

Místo Konání

Zázemí tábora: sportovní areál SK Horní Bříza

Předávání a vyzvedávání dětí: u vchodu do šaten SK Horní Bříza (7:00 – 8:00 a 15:00 – 16:00)

Kapacita turnusů: 60 dětí

Výlety a akce: koupaliště Kaznějov, prohlídka stadionu FC Viktoria Plzeň, footsnooker, fotbalové šipky, Nerf-fotbal, šlapací čtyřkolky, stolní fotbálek

Cena:

Cena 5ti denního tábora obsahuje:

Přihláška

Často kladené otázky

Přihlásit se můžete přímo zde na webových stránkách. Na uvedený email Vám následně přijde potvrzení o přijetí přihlášky.

V případě že již nejsou volná místa, Vám přijde oznámení v potvrzovacím emailu s tím, že jste umístěni pod čarou. V případě odhlášení jiných účastníků Vás informujeme o možnosti potvrzení přihlášení.

Ano umístění do družstva s kamarádem nebo sourozencem je možné. Stačí požadavek napsat do přihlášky v odstavci: Jiná sdělení.

S sebou je potřeba mít: sportovní oblečení a boty (do tělocvičny i na ven), vhodné oblečení na ven dle počasí,  flašku na pití, batoh, opalovací krém, v den výlety na koupaliště plavky a ručník.

Předávání dětí a vyzvedávání dětí probíhá vždy na určeném místě ráno mezi 7:00 – 8:00 a odpoledne mezi 15:00 – 16:00. Je možno domluvit se i individuálně po předchozí domluvě.

Veškeré sportovní vybavení je k zapůjčení zdarma, každé dítě si přinese pouze vlastní sportovní oblečení.

Tábor je nutné uhradit do 30 dnů od potvrzení přijetí přihlášky na náš účet č.: 123-9587640277/0100.  Do poznámky pro příjemce je nutné uvést jméno dítěte + místo konání tábora.